• Sosyal Ağlarda Paylaş

Ürün Kategorileri

Duyurular

Reklamlar

Dil

Hakkımızda

Mert Export büyük,küçük ve orta ölçekli firmaların birbirleriyle ticaret yapabilmelerini hedefler. Sizlere yeni müşteriler ve yeni pazarlar bulabilme imkanı sağlar. Elinizde kalan:Stok fazlası,ihracat fazlası ve imalat hatası bulunan ürünleri sizden alarak size nakit sağlayabilir.Elbette alınan bu ürünleri cazip fiyatlarla ilgili firmalara pazarlar.Bu aşamada ilgili firmalara iki opsiyon sunulur. Söz konusu firmanın ya yeni müşterisi ile tanıştırılmak suretiyle ürünleri pazarlanır ya da bu ürünler doğrudan Mert Export tarafından alınır.

   Bahsi geçen ürünlerin kusurları olabilir veya olmayabilir. Bu ürünler arasında imalat hatası olanlar,üretim fazlası olanlar,ihraç fazlası olanlar, stok fazlası olanlar,defolu olanlar,seri sonu olanlar,yıpranmış olanlar,elde kalmış olanlar, baskı hatası olanlar vb. sayılabilir.Ayrıca yukarıda saydığımız bu ürünlerin pazarlanması noktasında sizlere danışmanlık hizmeti de verir Mert Export.

   Artık firmamız aracılığı ile ürünlerinizi pazarlayabilir veya çok uygun fiyatlarla ürün tedarik edebilirsiniz.

Misyonumuz:
   Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak;esnek yapımızla,öncü ve yaratıcı çözümlerimizle,müşterilerimizin yaşamlarına değer katan,onları farklı kılan ürünler sunmaktır.

Değerlerimiz:
   Çözümcülük,Yaratıcılık,Güvenilirlik,İşbirliği,Esneklik.

Mert Export Çözümcülüğü:
   Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla başlar,bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle,bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla,müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu kılar.

Mert Export Güvenilirliliği:
   Müşterilerimiz açısından fiyat,kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan,iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenen,toplum açısından,çevreye saygılı kurumsal kültürdür.

Mert Export İşbirliği:
   Çalışanlarımızın ve tüm paydaşlarımızın birlikte yarattığı sinerji ve bilgi birikiminin gücünü,ortak karar alma ve uygulama prensibimizle birleştirerek,hızlı ve etkin karar almak için her birimizin her an hazır olmasını sağlar ve bizi sürekli güçlü,dinamik ve yetkin halde tutar.

Mert Export Esnekliği:
   Değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp,satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektedir.